Monster Energy Ultra Paradise Zero Cukru

Monster Energy Ultra Paradise Zero Cukru
Czy napoje z etykietą free sugar ominie podatek cukrowy? Chyba niestety nie. Jeżeli cukier zastępuje jakikolwiek inny słodzik produkt ten nie ominie podwyżka ceny. Zatem jeżeli do swojej kolekcji chce dołożyć kolejny z serii Monster Energy Ultra Paradise zapłacisz za niego więcej, mimo że tuż przy wieczku widnieje informacja Zero Cukru.

Kolejna puszka Monster Energy o wręcz fluorescencyjnej kolorze. Tym razem żywa, jasna, rajska zieleń. Czy idealnie oddaje klimatyczne plaże, z białym piasekiem turkusową wodą i delikatną tropikalną bryzą? Smak Monstera wzmocniony limonką, arbuzem, owocem kiwi i ananasem.

W czasach izolacji, gdy większość czasu spędzamy zamknięci w czterech ścianach potrzeba nam pozytywnej energii. Czy napój energetyczny jest w stanie nadać nam jeszcze więcej mocy, radości i uśmiechu? Łyk, drugi, trzeci i samopoczucie rozświetla słońce, pobudzone ciało rusza do działania.

Oby tak pozytywny odzew niósł z sobą Ultra Paradise Zero Cukru. Tego potrzeba nam jak zdrowia. Puszka ustawiona w kolekcji swoją żywą zielenią będzie rzucać się w oczy. Niech budzi pozytywne wspomnienia z tego pandemicznego okresu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz