Robert Kubica poleca napój Verva

Verva Energy Drink
Druga aktywna przygoda Roberta Kubicy z Formułą 1 dobiega końca. Zasada „za wszelką cenę” nie sprawdziła się. Zespół Williamsa okazał się jedynie cieniem swojej legendy, będąc najsłabszym teamem w sezonie 2019. Polak postanowił przed czasem podziękować za dalszą współpracę. Na wnioski i analizy jego kariery przyjdzie czas.

Głównym sponsorem Roberta Kubicy w trakcie zmagań w Formule 1 był koncern Orlen, który wykorzystał ten fakt do cna. Według publicznie przedstawianych informacji inwestycja opłaciła się.


Każdy kto choć raz oglądał wyścig Formuły 1 w sezonie 2019 naoglądał się reklam o tankowaniu dowolnego paliwa, jedzeniu hot dogów i piciu kawy na stacji. Kto wstąpił ma Orlen dostrzegł pewnie puszki z wizerunkiem Roberta Kubicy.
Lotos Dynamic Limited Edition Energy Drink
Trzy rodzaje, czerwona standardowa, o niczym nie wyróżniającym się od przeciętności smaku napoju energetycznego.

Niebieska bez cukru, jak każdy tego typu napój pozbawiona wyrazistości i charakteru.

Trzecia, o smaku mohito. Schłodzona wydaje się topowym produktem serii napojów energetycznych z Robertem Kubicą oferowanych na stacjach Orlen.

Walory energetyczne? Cóż, stawiałbym już prędzej na wspomnianą kawę, czy nawet hod doga. Skupmy się tu raczej na wizualnej prezentacji produktu.

Może za parę lat będzie to Wow! bo Robert Kubica jest żywą legendą, lubianą i docenianą nie tylko w naszym kraju. Dziś pewnie dużo warte są puszki z napoi energetycznych Lotos Dynamic z wizerunkiem kierowcy kiedy to jego sponsorem była Grupa Lotos.

Zatem do kolekcji.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz