Monster Energy Juiced Mango Loco

Dystrybucja Monster Energy Mango Loco w Polsce na początek kwietnia stanowiła wielką zagadkę. Niby pojawiła się w sieci sklepów Żabka. Potwierdza(-ła to informacja na stronie napoju).

Zajrzałem do większych i mniejszych. Jest to co jest - usłyszałem w jednym z nich, ale kolorowej puszki nie spotkałem. Miałem okazję spróbować, jakby na potwierdzenie, że to nie jawa na śnie, ale zakup długo był niemożliwy. W końcu w Auchan. Tutaj uwaga, nie oznacza to, że będzie w każdy, chyba, że przyjął się już na tyle dobrze, ze ruszy na półko sklepowe.

Monster Energy Mango Loco… o smaku mango. Nie jestem fanem soków z ich dodatkiem, ale napój energetyczny to coś zupełnie innego. Z drugiej strony próbuje przypomnieć sobie, który z Monster Energy miał ostatnio wyjątkowo oryginalny smak, że mógłbym go rozpoznać od razu. Schłodzony Mango Loco daje orzeźwienie, być może krzepi duszę i ciało, ale jego smak nie zostaje na dłużej w pamięci.

Monster Energy eksperymentuje. Zapewne tego domagają się tego jego najwierniejsi konsumenci. Czy Manco Loco zostanie na dłużej? Trudno przewidzieć. Na pewno duże brawa należą się za design opakowania. Kolorowa z niebieskim tłem jest naprawdę wyjątkowa i oryginalna.

Nic dziwnego skoro inspiracją był… Dzień Zmarłych w Meksyku. W przeciwieństwie do naszych obchodów tam
Każdego roku 31 października wieczorem przyjaciele i rodziny świętują w Meksyku "Dia de Los Muertos" - Dzień Zmarłych. Nagietki, mistycyzm i wspomnienia w połączeniu z jedzeniem i napojami mają sprowadzić dusze zmarłych, aby dołączyły do zabawy.
Mango Loco to idealne połączenie egzotycznych soków, które na pewno zwabią najbardziej oporne dusze. *
___
*-za materiały promocyjne Monster Energy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz