Sprite Cyberpunk 2077

Sprite Cyberpunk 2077

Jeżeli nawet nigdy nie miałeś w ręce pada od konsoli lub nie instalowałeś gier na komputerze to na pewno słyszałeś o Cyberpunk 2077, grze stworzonej przez polską firmę CD Projekt.

Jej sprzedaż osiąga rekordowe wyniki. I choć nie brakuje różnego rodzaju kontrowersji, inwestorzy są zawiedzenie z wyników, media donoszą o zbiorowych pozwach, to istnieje pozytywna strona całego przedsięwzięcia. Gracze grają i popijają Sprite.

Skoro Coca Cola na swych puszkach umieściła już niejednego polskiego celebrytę. W naszej kolekcji znajdują się choćby panowie z kanału Abstrachuje na Youtube to siostrzanej lemoniadzie rzadko zobaczyć można wizerunki prawdziwych lub fikcyjnych bohaterów.

Sprite zaufał Cyberpunkowi i oto możemy cieszyć się kolekcją puszek z wizerunkami postaci z gry. Trudno o wycenę ich kolekcjonerskiej wartości na przyszłość. Być może doczekamy się jeszcze kilku edycji gry, a wtedy lepiej zapadnie w pamięci całe zamieszanie związane z premierą gry.

Jeżeli choć pod jednym dachem zachowa się seria puszek Sprite Cyberpunk 2077 zawsze znajdzie się ktoś kto opowie co wydarzyło się na przełomie 2020 i 2021 roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz