Monster Energy Truck na Monster Jam w Chorzowie na stadionie Śląskim!

Monster Truck Energy na Monster Jam, stadion Śląski, Chorzów, 22-09-2018
Monster Truck Energy na Monster Jam, stadion Śląski, Chorzów, 22-09-2018, zdjęcie: źródło własne
W sobotę 22 września 2018 roku na stadionie Śląskim w Chorzowie odbyła się impreza pod nazwą Monster Jam. Wielkie show z udziałem dziesięciu potężnych Monster Truck. Wśród nich zaprezentował się pojazd z logotypem Monster Energy, którego prowadził Todd LeDuc

W trakcie pokazów przed licznie zebraną publicznością pojazdy rywalizują ze sobą w trzech konkurencjach: wyścigu, pokazach umiejętności jazdy na dwóch kołach oraz tzw. freestyle.


Efektowne show jakie zaprezentowali bezkompromisowi kierowcy w swoich efektownych Monster Truckach wzbudzili wielki aplauz wśród fanów. Oprócz Monster Energy zobaczyliśmy:

Grave Digger® (Morgan Kane), Monster Energy® (Todd LeDuc), Max-D (Neil Elliott), Monster Mutt® Dalmatian (Candice Jolly), Scooby-Doo™ (Linsey Read), Megalodon® (Alex Blackwell), Dragon™ (Jon Zimmer), El Toro Loco® (Marc McDonald), Zombie™ (Alx Danielsson) i EarthShaker® (Peter Nyman).W konkurencjach indywidualnych oceny za występ przyznawali kibice za pomocą specjalnej strony internetowej. W pierwszej konkurencji najlepszy był Todd LeDuc w Monster Energy. Jeździe na dwóch kołach najlepiej oceniony został Alex Blackweel w Megalodon®. W najbardziej widowiskowej konkurencji freestyle najwięwej punktów zebrał Peter Nyman w EartShaker.

Więcej o imprezie:
Szkoda, że sukces Todda LeDuc i Monster Energy nie został lepiej podkreślony w postaci stoisk z napojami i gadżetami. Cały merchendise z Monster Jam prezentował się efektownie. Sponsor zwycięscy tym razem nie popisał się niczym. Szkoda. Sama impreza warta jest polecenia, a tegoroczne show na stadionie Śląskim w Chorzowie należy uznać, za niezwykle efektowne.

___
Monster Jam, 22 wrzesień 2018, Chorzów, stadion Śląski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz